Hi-Fi Cihaz

Yeni özellikleriyle yine harika : Sennheiser Momentum True Wireless 2 ANC

03.10.2020


Paylaş:

75 yıldır ürettiği cihazlarla müzikseverlerin gözdesi olan Sennheiser, yeni Momentum True Wireless 2 ANC modeliyle tüm müzik türlerinde yine harika bir deneyim sunuyor. 

 

Kulağa mükemmel derecede uyan kulaklık uçları, 7mm'lik dinamik sürücüleri, yerleşik ekolayzır ayarları, minimal tasarımı, dokunmatik kontrol işlevleriyle sezgisel harekete imkan veren ve neredeyse stüdyo kalitesinde ses veren bu kablosuz kulaklıkla çok keyifli zamanlar geçirilebilir...

 

Yeni Aktif Gürültü Engelleme özelliğiyle dış seslerden izole bir keyif sunan cihaz, tek bir parmak hareketiyle Transparan Duyma özelliği aktifleştirilerek çevrede olup bitenlere de odaklanabilmeyi sağlıyor. 

 

Kolay sesli asistan (Siri, Google Assistant) kullanımı, müzik ve aramaları iki tarafta da kişiselleştirebilmesi, Smart Pause özelliği, şarj kutusuyla birlikte 28 saatlik kullanım süresi ve yeniden tasarlanan mikrofon sistemiyle görüşmelerde de son derece kaliteli bir duyum sunuyor.

 

IPX4 sıçramaya dayanıklı tasarımıyla sporda veya yağmurda da güvenle kullanılan cihaz, beyaz ve siyah renk seçeneği, yeni kadife kılıfıyla oldukça cazip görünüyor.


www.hifilife.com

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20