HABER

Turkcell Platinum İstanbul Night Flight Ocak Ayında Başlıyor

27.10.2020


Paylaş:

Müzikseverlerin dünya starlarıyla unutulmaz bir deneyim yaşadığı “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konser serisinin takvimi, salgın koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlendi. Yeni takvime göre konserler 15 Ocak’ta Berlin Symphony Chamber Orchestra ile Volkswagen Arena’da başlayacak.
 
Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin tarihleri salgın koşulları göz önüne alınarak yeniden düzenlendi. Belirlenen yeni tarihlere göre konserler 15 Ocak 2021 - 7 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Müzikseverlerin dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda dinleme şansı bulacakları konser serisi, Türkiye’nin yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek.
 
Müzik Şöleni Yıldız İsimlerle Yaşanacak
Volkswagen Arena’da gerçekleşecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” ve “Turkcell Platinum Sound Flight - Symphony” konser serileri kapsamında müzikseverler, Burgan Bank’ın da katkılarıyla; Berlin Symphony Chamber Orchestra, An Epic Symphony & Hayko Cepkin, An Epic Symphony § Manga & Yurdaer Okur, An Epic Symphony & Funda Arar dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetiminde, her zamanki gibi özel dörtlü ekibiyle Karsu, Salzburg Symphony Chamber Orchestra ve Grammy sahibi ve otoritelerce enstrümanında en iyisi olarak nitelendirilen çellist Yo-Yo Ma ile buluşacaklar
 
Konserler COVID-19’a Karşı Alınan Önlemlerle Yapılacak
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19’a karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen önlemler kapsamında konser öncesi ve sonrası salonun dezenfekte edilmesi, etkinliğin maske takılarak takip edilmesi, oturma düzeninin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması, salonların havalandırılması vb. gibi koşullar sağlanarak yapılacak konserler, müzikseverlerin daha güvenilir bir ortamda vakit geçirmesine olanak sağlayacak.
 
Turkcell Platinum İle Avantajlı Konserler
Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin biletleri ise biletix.com.tr’den ve etkinlik günleri etkinlik gişesinden temin edilebilecek. Turkcell Platinum müşterileri ise İstanbul Night Flight 2020 konserlerine indirimli fiyattan katılabilme şansı yakalayacak. İstanbul Night flight için Platinum müşterilere yüzde 20 indirim, Sound Flight için ise Platinum müşterilerine yüzde 15, Platinum Black müşterilerine yüzde 25 indirim sunulacak. İndirimli bilet için Turkcell Platinum uygulamasından alınan şifre, Biletix üzerinden bilet alımlarında kullanılabilecek.
 
Events Across Turkey, ayrıca sezon boyunca Biletix biletini ibraz eden seyircilerine Green Motion Car Rental’dan yapacakları araç kiralamalarda yüzde 20 indirim hakkı da sunacak.

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20