HABER

Kadim Enstrümanlara İlgi

05.11.2020


Paylaş:

Tüm Avrupa ülkelerinde, Amerika’da ve Asya’nın çeşitli bölgelerinde uzun süredir yürütülen ses enstrümanlarıyla yapılan çalışmalar ülkemizde de gittikçe yaygınlaşırken, bu tür enstrümanlara ulaşmayı kolaylaştırmak üzere yola çıkan Yogixo sizlerle buluşmayı bekliyor.
 
Hayatın farklı yönlerini keşfetmek artık sanki doğa tarafından zoraki olarak bize kabul ettirilmek istenen bir durum hâline geldi. Bugün hepimiz farkındayız ki insanoğlu tarihte daha önce yaşanmamış yepyeni bir döneme ve bilinç hâline geçiş yapıyor. Çünkü görünen o ki belli alanlarda daralma ve sıkıntılar yaşanırken, belli alanlarda da genişleme ve ferahlıklar yaşanıyor.
 
Tibet kaseleri, quartz kristal ses kaseleri, gonglar, Şaman davulları, handpan (space drum/hang drum), tongue drum, kalimba, shruti box, chimes, bilas chimes, bar chimes, energy chimes, tingsha, el çanları, ses çatalları (diapozon), doğa sesleri, gök gürültüsü, yağmur çubuğu, okyanus davulu, sazlı çalgılar, monokord sandalye, monkord ses yatağı, flütler, neyler gibi çeşitli enstrümanlara ilgi duyanlar Yogixo ile iletişime geçebilirler.


 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20