HABER

Yeldeğirmeni Sanat Merkezi'nin Ocak Programı Açıklandı

31.12.2020


Paylaş:

Kadıköy’ün gözde sanat merkezlerinden Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat Merkezi’nin Ocak ayı programını açıkladı. Programda çarşamba günleri klasik müzik konserleri, cuma günleri ise caz konserleri gerçekleşecek.

Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat Merkezi’nde salgın süresince alınan sosyal mesafe ve özenli sağlık tedbirleri çerçevesinde hazırlanan ve kısıtlı sayıda seyirciye sunulacak programlar saat 18:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Yeldeğirmeni Sanat 2021’nin ilk konserinde 8 Ocak Cuma akşamı Asena Akan Contempo’yu ağırlayacak. Caz vokali ve bas gitarist Asena Akan, bu konserde dinleyiciyi, çağdaş, minimalist ve atmosferik bir sound içinde pozitif titreşimlerle bağ kurduğu, duygunun ön planda olduğu bir yolculuğa davet ediyor. Yeldeğirmeni Sanat 2021’in ilk “Çarşamba Klasikleri” konserinde ise
Naxos tarafından çıkarılan Turkish Music for Cello and Piano adlı CD albümleri Andante tarafından verilen En İyi Kayıt Ödülü’nü alan, viyolonselde Dilbağ Tokal ve piyanoda Emine Serdaroğlu ikilisinden oluşan CelloPianoDuo 13 Ocak’ta sahne alacak.

Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi’nde bulunan merkezde verilecek olan konserlerin başlama saati 18:00. Programların biletleri bilet.kadikoy.bel.tr adresinden veya konser günleri Yeldeğirmeni Sanat Merkezi gişesinden temin edilebilir.

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20