HABER

Ólafur Arnalds 12 Şubat'ta PSM Online'da

19.01.2021


Paylaş:

Kurguladığı sesleri zamansal algının dışında tutan neoklasik müziğin İzlandalı süper starı Ólafur Arnalds, Reykjavik’ten hafızalara kazınacak 30 dakikalık çok özel bir performansla 12 Şubat akşamı PSM Online’da seyirciyle buluşacak.
 
BAFTA ödüllü bir kompozitör, prodüktör ve multi-enstrümantalist olan Ólafur Arnalds 2000’lerin ikinci yarısı itibariyle yükselerek dünyanın en büyük salonlarını dolduran neoklasik müzik hareketinin İzlandalı süper starı olmayı başardı. Klasik müziği, post-rock, pop, caz ve elektronik müzik unsurlarıyla ele aldığı besteleriyle adeta sihirler yaratan sanatçı Iceland Airwaves’in değerli desteğiyle 12 Şubat’ta PSM Online seyircisine özel 30 dakikalık unutulmaz bir performansla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
Gerek özgün besteleri gerekse klasik ve hit müziklere getirdiği özgün yorumları melankolik işitsel diyarların kapıları aralamayı başaran sanatçı İskandinav ülkelerinin müthiş coğrafyasının ve kültürünün büyüleyiciliğini, ortaya çıkardığı eserlere de aktararak adeta huzurun müziğini icra ediyor.
 
İşitsel deneyimin ötesine geçme cesaretine sahip İzlandalı müzisyen Ólafur Arnalds’ın farklı pratikleri birbiriyle kaynaştıran 30 dakikalık bu çok özel performansına tanık olmak için PSM Online’da şimdiden biletlerinizi alın.
 
12 Şubat Cuma akşamı 21:00’de online.zorlupsm.com’a özel yayınlanacak ve 14 Şubat 23:59’a kadar yayında kalacak konserin biletleri passo.com.tr üzerinden 19 Ocak tarihinden itibaren satışta.

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20