Hi-Fi Cihaz

Marantz'ın yeni amiral gemisi: Marantz SR8015

30.01.2021


Paylaş:

Müzik tutkunu olan Saul Marantz'ın New York'taki evinde 1953 yılında doğan markanın ruhu, zaman içinde dünya üzerindeki tüm coğrafyalara ulaşarak adeta bir efsane haline geldi. 

Müzikseverlerin ev sinema sistemlerinde de öncelikli tercihleri arasında yer alan marka, Marantz SR8015 adlı nefis modeliyle ev sinema amplifikatörleri serisini taçlandırmış. Ses kalitesini borçlu olduğu torodial trafo bakır kaplama ve simetrik mono yapısı, Hybrid log-gamma (HLG), 8K/60Hz HDMI teknolojisi, Dolby vision, Dinamik HDR, 4K/120Hz geçiş, otomatik düşük gecikme modu (ALLM) ve değişken yenileme hızı (VRR) gibi üstün özellikleriyle film izleme keyfini doruklara çıkarıyor.

Surround ses entegrasyonu için 11 adet özdeş amplifikatör kanalı, Dolby Atmos, DTS:X, DTS Virtual X, DTS:X Pro, IMAX, AURO-3D video formatları, 13.2’ye kadar kanal işleme özellikleriyle çok boyutlu ses deneyimi sunarken, Apple Music, Spotify gibi müzik hizmetlerinden de faydanlandırıyor, çift farklı antenleri sayesinde Wi-Fi ve Bluetooth aracılığıyla müzikleri kablosuz olarak yayınlamaya olanak sağlıyor.


 

HEOS uygulamasıyla akıllı cihazlarda veya kişisel medya sunucularında depolanan şarkıları çalabilen Marantz SR8015; Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu ve daha fazlası gibi önde gelen akış hizmetlerinden en yüksek çözünürlükte müzik dinleme imkanı sunuyor. 

HEOS özellikli AVR, herhangi bir HEOS yerleşik ürün veya hoparlörle eşleştirebilir ve evin herhangi bir yerinde yine herhangi bir müzik kaynağının veya TV'nin sesi dağıtılabilir.

Kullanım kolaylığı ve üstün özellikleriyle Marantz'ın yeni amiral gemisi karşınızda!

www.extreme-audio.com

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20