Hi-Fi Cihaz

Kompakt ve kablosuz: Bluesound Pulse Mini 2i

30.01.2021


Paylaş:

Bluesound markasının onlarca yıllık yüksek kaliteli ses mirasını küçük bir kutuda sunduğu modeli Pulse Mini 2i, özellikle küçük yaşam alanları için yerinde bir tercih...

Kolay ve hızlı kurulumuyla dikkat çeken model, evdeki kablosuz ağı kullanarak, mobil cihaz üzerinden BluOS Denetleyici uygulamasının açılmasıyla hayat buluyor. 

Ebatına göre oldukça güçlü ses üretebilen Pulse Mini 2i, gerçek stereo performansı, gelişmiş DSP motoru, atlamalardan veya gecikmelerden arınmış bir performans vermesini sağlayan sınıfının en iyisi çift bantlı Wi-Fi özelliği, Bluetooth® aptX ™ HD ile müziği stüdyo kalitesinde Bluetooth kulaklık ve hoparlörlere aktarabiliyor, içeriğindeki yüksek kaliteli DAC teknolojisi sayesinde tüm MQA dosyalarını deşifre ederek yayınlayabiliyor.

Farklı odalara müzik yayını yapmak için diğer Bluesound oynatıcılarla kolayca gruplanabilen Bluesound Pulse Mini 2i, BluOS Denetleyici uygulaması sayesinde hem milyonlarca parçaya erişiyor, hem de kişisel koleksiyonlardan müzik dinleyebilmeye imkan sağlıyor.


www.hifilife.com

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20