Hi-Fi Cihaz

Kusursuz kablosuz video konferans deneyimi: Barco ClickShare Conference

27.02.2021


Paylaş:

Daha esnek ve uzaktan çalışmaya alıştığımız şu günlerde, ofis alanları ve toplantılar da radikal olarak değişime gidiyor. Çalışma şekli ve çalışma alanlarındaki bu devrim, insanların daha verimli ve üretken olmasına olanak sağlıyor. Çalışanların kolaylıkla etkileşim kurabilmesi, birbirine bağlanabilmesi ve rahatça çalışabilmesi ise işletme liderlerinin öncelikli konuları arasında yer alıyor.

 

1934’den beri görüntülüme alanında teknoloji lideri olan, innovatif ve yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken, hatta Türkiye’de “barkovizyon” tabiriyle projeksiyon adı olarak benimsenerek bir marka haline gelen Barco da bu konuda uzun zaman önce yatırım yapmaya başladı. 

 

2012’de tanıtımı yapılan ve kullanıcıya kablosuz görüntü aktarımı yanında, birlikte çalışma için birçok özellik sağlayan ClickShare'in yeni serisi ClickShare Conference 2020 yılında satışa sunuldu.

 

Toplantılara kendi bilgisayar ya da mobil cihazlarıyla katılmak isteyenler, ClickShare Conference aracılığıyla seçtiği herhangi bir konferans aracına kablosuz olarak bağlanabiliyor. Katılımcılar toplantı odasına girdikten sonra ClickShare Buton ile bağlantı kurup; ekran, hoparlör, kamera ve odadaki her şeyle yedi saniye içinde bağlantı kurarak birlikte çalışmaya başlayabiliyor. 

Birlikte çalışan ClickShare Conferencing Buton ve ClickShare Collaboration uygulaması, zengin ve sorunsuz toplantı deneyimi sunarken, şirket içindeki herkes kusursuz bir konferans deneyiminin tadını çıkarabiliyor.

 

Bugün işletmelerin yapabileceği belki de en akıllı yatırımlardan biri olarak görünen ClickShare Conference ürün serisinde CX-20, CX-30, CX-50 adlı üç farklı model bulunuyor. Çalışma şekli temel olarak benzer olan bu üç ürün, bağlantı yapabilme ve aynı anda ekranda görüntü verebilme sayıları gibi farklılıklar sunuyor. 


www.220projects.com

 

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20